ІІІ Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція "Електронні та мехатронні системи: теорія, інновації, практика”

04 грудня 2017 року в інтерактивному режимі у Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка відбулося пленарне засідання ІІІ Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції “Електронні та мехатронні системи: теорія, інновації, практика”. У роботі конференції взяли участь провідні науковці України, студенти, магістри й аспіранти Державного університету телекомунікацій, Донецького національного технічного університету, Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАНУ, Національного університету оборони України ім. Івана Черняховського. Пленарне засідання конференції відкрив заступник директора Навчально-наукового інституту інформаційних технологій і механотроніки, кандидат технічних наук, доцент О.В. Шефер.

05 грудня на робочому засіданні відбулося обговорення доповідей та дискусії з питань сучасного стану наукових досягнень у галузі інформатизації й автоматизації управління технологічними процесами та мехатронними системами.

На пленарному засіданні в режимі on-line було заслухано 9 доповідей науковців Державного університету телекомунікацій та Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. На робочому засіданні було обговорено 31 доповідь, котрі мають практичне та наукове значення.

Особливий інтерес викликали роботи:

– «Автоматизація процесу сушіння одягу», автором якої є Крамаренко В.А., магістрант кафедри автоматики і електроприводу Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, в якій розглянуто і запропоновано метод інфрачервоного сушіння одягу.

– «Дослідження затрат енергії при функціонуванні стоянки для автомобілів із системою автоматичного пілотування», автором якої є Россоха С.В., магістрант кафедри будівельних машин та обладнання Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка, де були презентовані та порівняні алгоритми заповнення стоянки для автомобілів.

Учасники конференції відзначили актуальність робіт стосовно проведення теоретичних досліджень в галузі та практичного застосування новітніх електронних та мехатронних систем.

Проведена конференція дала можливість презентувати основні наукові дослідження широкого кола вітчизняних академічних й університетських колективів, а також ознайомитися з напрямками досліджень і досягненнями наукових шкіл.

У результаті роботи конференції було визначено пріоритетні напрями подальшої сумісної науково-практичної діяльності та співпраці з розв’язанням актуальних завдань галузі.