Завжди раді вітати гостей з підприємств міста та області

19 грудня відбулася зустріч студентів ННІІТіМ з представниками заводу "Лтава". Представники заводу запросили наших випускників до себе на роботу.

Сьогодні завод "Лтава" - це сучасне спеціалізоване підприємство з розробки та виготовлення електричних з'єднувачів, комутаційних виробів, контактних пристроїв і розеток з'єднувальних для мікроелектроніки.

Продукція ПАТ ЗАВОД "ЛТАВА " знаходить саме широке застосування в багатьох галузях промисловості і в різних видах техніки. Високий технічний рівень виробів забезпечується наукомісткими технологіями в пластмасовому, гальванічному, механоскладальних виробництвах на обладнанні, представленому останніми моделями верстатів, високопродуктивними автоматами, агрегатними верстатами, автоматизованими лініями.

Пропозиції по працевлаштуванню завжди цікаві нашим студентам-випускникам і викликають жваве обговорення!