Вирішили скористатися запрошенням

22 грудня 2017 р студенти навчально-наукового інституту інформаційних технологій і механотроніки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка у складі груп 401 ММ та 301 пММ та викладачі кафедр ТМ і БМО відвідали ПАТ Завод «Лтава» з метою ознайомлення з виробництвом. Змістовну інформацію про потужності підприємства, плани та перспективи заводу надали заступник головного конструктора Костянтин Ващенко та заступник начальника виробництва Євгеній Буличев.

В ході екскурсії студенти ознайомились з ливарним, пластмасовим та механоскладальним виробництвом. Особливе захоплення викликало відвідування ливарної дільниці, де студентам було надано можливість простежити за технологічним процесом виготовлення деталей з алюмінієвих сплавів починаючи від заготовки, у вигляді металевого литва, і до повністю готового виробу.

Також немалу цікавість викликало виготовлення високоточних виробів на обладнанні, представленому найновішими моделями верстатів з ЧПК.

Екскурсія, окрім ознайомлювальної, мала ще профорієнтаційну мету. Як зазначив Костянтин Ващенко, підприємство нарощує виробничі потужності, а, отже й має потребу в робочих кадрах. Випускників навчально-наукового інституту інформаційних технологій та механотроніки Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка з радістю чекають у лавах трудового колективу «Заводу «Лтава».

За матеріалами кафедр ТМ та БМО.