Круглий стіл з нагоди дня енергетика...

19 грудня 2017 року в Полтавському національному технічному університеті імені Юрія Кондратюка пройшов круглий стіл з нагоди Дня енергетика на тему «Енергозбереження в електроенергетиці, електротехніці та електромеханіці», який був проведений на кафедрі автоматики і електроприводу, взяли участь науково-педагогічні працівники, аспіранти, магістранти та студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

На відкритті круглого столу голова оргкомітету, д.т.н., доцент, директор Навчально-наукового інституту інформаційних технологій і механотроніки Шульга О.В. привітав учасників круглого столу, відмітив актуальність його тематики та побажав успіхів учасникам в роботі круглого столу.

В роботі круглого столу взяли участь представники Приватного акціонерного товариства «Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат», публічного акціонерного товариства «Електромотор». Мінець О.Ф. – заступник голови правління з технічних питань ПАТ завод «Електромотор» привітав учасників круглого столу з Днем енергетика.

Під час роботи було представлено 6 доповідей, які зацікавили аудиторію та викликали жваве обговорення. Особливий інтерес учасників круглого столу привернула доповідь-презентація «Дослідження системи управління процесом сушіння одягу на базі гуртожитку №4 ПолтНТУ». Доповідач, Крамаренко В.А.представив результати розробки оригінального способу сушіння одягу за допомогою інфрачервоного випромінювання.

У своїй доповіді на тему 4. «Розроблення та дослідження автоматичної системи керування електроприводом вентиляції приміщення кухонного блоку (гуртожиток №5 ПолтНТУ)» Радченко А.А. запропонував автоматичну систему вентиляції для кухонних блоків гуртожитку розроблену на базі сучасного керованого електроприводу.

В обговоренні доповідей прийняли участь викладачі кафедри, які відмітили перспективність наукових досліджень та необхідність термінового впровадження їх у виробництво. Результати досліджень, представлених на круглому столі, рекомендовані для публікації у фаховому журналі, оформленні заявок на корисну модель та впровадження у виробництво.

В результаті роботи круглого столу були визначені пріоритетні напрямки наукових досліджень науковців кафедри автоматики і електроприводу, подальшої науково-практичної діяльності з вирішення актуальних завдань галузі.

При підведенні підсумків роботи круглого столу відмічене суттєве збільшення контингенту студентів, магістрів та молодих науковців.

Матеріал підготували старший викладач кафедри автоматики і електроприводу Дорогобід В.П. та доцент Борщ В.В.