Лідер телекоммунікаційної галузі - компанія Huawei запрошує до співробітництва

З ініціативи ректора #ПолтНТУ -Онищенка Володимира Олександровича, університет активно співпрацює з провідними міжнародними компаніями.

8 грудня представники ПолтНТУ взяли участь в урочистій зустрічі ректорів провідних ВНЗ України з нагоди завершення чергового етапу програми Huawei «Насіння для майбутнього». Результатом зустрічі є домовленості щодо подальшої співпраці університету із провідною компанією ТОВ «Хуавей Україна».

22 грудня до університету завітав старший менеджер науково-дослідного центру ТОВ "Хуавей Україна" Микола Ушаков, який зустрівся із студентами та викладачами нашого інституту, розповів про перспективи розвитку компанії та запропонував випускникам-магістрам спеціальності "Телекомунікації та радіотехніка" цікаві пропозиції по працевлаштуванню.